portal osiedli, dzielnic i miast
Chełmwww.MojeOsiedle.plwww.MojeOsiedle.pl
 
 
 
www.MojeOsiedle.plChełm › Fakty - Listy - Opinie
 
 
Informacje
  Fakty - Listy - Opinie
 
  Komunikaty
 
  Poznaj swoje osiedle
 
  Rys historyczny
 
  Galerie
 
Spotkania
  Czat
 
  Ankiety
 
  Forum
 
  Kartki
 
  Ogłoszenia
 
Ważne!
  SM "Chełm"
 
  Parafia
 
Porady
  Na progu mieszkania
 
Niezbędnik
  Auto
 
  Bankomaty
 
  Edukacja
 
  Jedzenie na telefon
 
  Sport
 
  Uroda
 
  Urzędy
 
  Usługi
 
  Zdrowie
 
 Warto odwiedzić
 
www.gdansk.pl
Urząd Miejski w Gdańsku

NET P.C.
Gdańsk - NaszeMiasto
Radio Gdańsk
Praca w Trójmieście
 Opinie

"Podstawówka" - moja miłość 2005-07-03 22:55
Szkoła Podstawowa nr 8 przy ulicy Dragana na Chełmie, to antidotum na szarzyznę chyba wszystkich podstawówek. Szkolny budynek wyróżnia interesująca, przyjazna dla dziecka architektura i kolorystyka elewacji.
więcej

Opinie dotyczące powyższej informacji
Wszystkich opinii: 5 
olo  2013-07-18 23:02
Ta szkoła nie jest kolorowa. Artykuł jest nieprawdziwy. Zwykła autoreklama.
olo

Super szkoła:)  2005-09-19 22:29
Byłęm absolwetem tej szkoly przez 6 lat i nie ma zadnych bijatyk bynajmniej jak sa no to nauczyciele interewniuja odrazu i po bójce. a tak to super atmosferaaa lepkcje spoks. i dobrze sie sciaga na sprawdzianach:D:D:D
ktoś:)

Podstawówka-moja miłość.  2005-08-25 13:02
Mam prośbę do Rodziców. Od września moje dziecko będzie chodziło do IV klasy podstawówki na Dragana. Czy mogę prosić o jakieś opinie na temat tej szkoły, bo jak każdy rodzic jestem pełna obaw. Dziękuję i pozdrawiam.
Nowa

Samas temu winna  2005-07-09 20:59
Sami pozwolilismy malolatom na wszytsko i wycofalismy kary stosowane przez nauczycieli. Rodzice przychodzili z pretensjami i wtedy trzebabylo ich nie sluchac tylko tluc malych bandytow. Kazda matka gada co innego w zaleznosci po ktorej stronie stoi.
Ever

SZKOŁA  2005-07-09 14:27
i przy tych wszystkich przemiłych opiniach dzieci nie są bezpieczne.Sa bite na korytarzach a nauczyciele nie zwracaja na to uwagi.Sama byłam swiadkiem gdy dwie panie niby "na dyzurze" spacerowały sobie korytarzem i pochłoniete były rozmową a obok nich chłopak okładał drugiego tornistrem i nikt na nich nie zwracał uwagi.Moje dziecko tez bardzo często przychodzi pokopane przez "pseudokolegów" i nic z tym nie można zrobic bo szkoła chyba przymyka oko na na przemoc.Jak tak dalej będzie ,to strach będzie dziecko posyłac do szkoły.
Rodzic

[1]

Twoja opinia się liczy! Skomentuj tę sprawę!

Tytuł:
Treść:
Autor:
Email:

Serwis www.MojeOsiedle.pl nie ponosi
odpowiedzialności za treść opinii


Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2018  |   Redakcja  |   O nas  |   Regulamin Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO